Ražotājs: Equip
Modelis: 121176
EAN: 4015867233900
Equip 121176. Savienotājs(i): RJ-45, Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Balts, Kabeļa standarts: Cat6a. Svars: 4 g, Platums: 48 mm, Dziļums: 13,5 mm. Skaits iepakojumā: 100 pcs. Iepakojuma platums: 275 mm, Iepakojuma dziļums: 175 mm, Iepakojuma augstums: 80 mm. Izcelsmes valsts: Ķīna, Oriģinālās kastes platums: 440 mm, Kastes garums (Master): 340 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ-45 |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs, Balts |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Konektora vairogs | Nē |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 100 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | REACH, RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4 g |
| Augstums | 10,8 mm |
| Platums | 48 mm |
| Dziļums | 13,5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Oriģinālās kastes platums | 440 mm |
| Kastes garums (Master) | 340 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 230 mm |
| Kastes svars (Master) | 10,6 kg |
| Daudzums Master kastē | 25 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 275 mm |
| Iepakojuma dziļums | 175 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 400 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |