Ražotājs: Intellinet
Modelis: 790628
EAN: 0766623790628
Intellinet 790628. Savienotājs(i): RJ45, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Materiāls: Polikarbonāts. Svars: 245 g, Platums: 11,5 mm, Dziļums: 21,5 mm. Skaits iepakojumā: 90 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 790628 vadu savienotājs RJ45 Nerūsējošs tērauds | €47.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ45 |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | S/UTP (STP) |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 90 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 245 g |
| Dziļums | 21,5 mm |
| Platums | 11,5 mm |
| Augstums | 8,2 mm |