Ražotājs: Intellinet
Modelis: 791199
EAN: 0766623791199
Intellinet 791199. Savienotājs(i): RJ45, Produkta krāsa: Zils, Savienotāja veids: Vīrišķais. Svars: 30 g, Platums: 12 mm, Dziļums: 58 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 791199 vadu savienotājs RJ45 Zils | €15.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ45 |
| Savienotāja veids | Vīrišķais |
| Konektora forma | Taisni |
| Produkta krāsa | Zils |
| Kabeļa standarts | Cat8.1 |
| Kabeļu vairogs | U/FTP (STP) |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Kontaktu pretestība | 20 milioms |
| Spriegums | 1000 V DC/700 V AC V |
| Strāva | 1,5 A |
| Sertifikācija | CE RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 30 g |
| Dziļums | 58 mm |
| Platums | 12 mm |
| Augstums | 14 mm |