Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.21.0201-50
EAN: 8433281011403
Nanocable 10.21.0201-50. Savienotājs(i): RJ-45, Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Konektora forma: Taisni. Skaits iepakojumā: 50 pcs. Iepakojuma platums: 180 mm, Iepakojuma dziļums: 40 mm, Iepakojuma augstums: 135 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.21.0201-50 vadu savienotājs RJ-45 Caurspīdīgs | €9.74 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ-45 |
| Konektora forma | Taisni |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 50 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 135 mm |
| Iepakojuma svars | 76 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |