| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.21.0401-OEM vadu savienotājs Bēšs | €3.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Tehniskās detaļas | |
| Tips | Cat5e |
| Konektora veids | RJ-45 |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma garums | 1 cm |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 100 mm |
| Iepakojuma svars | 7 g |