Ražotājs: Techly
Modelis: IWP-8P8C-CAT81STY
EAN: 8051128109191
Techly IWP-8P8C-CAT81STY. Savienotājs(i): RJ45, Produkta krāsa: Bēšs, Savienotāja veids: Vīrišķais. Svars: 22 g, Platums: 14,4 mm, Dziļums: 46,7 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs. Daudzums Master kastē: 500 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Techly 109191 Wtyk modularny RJ45 Cat8.1 40G beznarzedziowy, STP 109191 (8051128109191) datortīklu aksesuārs | €12.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ45 |
| Savienotāja veids | Vīrišķais |
| Konektora forma | Taisni |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Kabeļa standarts | Cat8.1 |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Konektora vairogs | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 22 g |
| Augstums | 11,6 mm |
| Platums | 14,4 mm |
| Dziļums | 46,7 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 500 pcs |