| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Techly Techly 105872 Wtyk modularny RJ45 Cat6a 10G bez, STP | €12.69 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ-45 |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| AWG vada izmērs | 22/24 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Konektora vairogs | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 20 g |
| Dziļums | 43 mm |
| Platums | 14 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |