Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ45 |
| Savienotāja veids | Sieviešu/Sieviešu |
| Konektora forma | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa standarts | Cat7 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 43 mm |
| Platums | 23 mm |
| Dziļums | 23 mm |