Ražotājs: Vivolink
Modelis: VLSP60AW-CON
EAN: 5706998943378
Vivolink VLSP60AW-CON. Savienotājs(i): Phoenix, Produkta krāsa: Zaļš. Svars: 10 g, Platums: 153 mm, Dziļums: 43 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs. Iepakojuma platums: 153 mm, Iepakojuma dziļums: 43 mm, Iepakojuma augstums: 21 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Vivolink VLSP60AW-CON vadu savienotājs Phoenix Zaļš | €7.26 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | Phoenix |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 10 g |
| Dziļums | 43 mm |
| Platums | 153 mm |
| Augstums | 21 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 153 mm |
| Iepakojuma dziļums | 43 mm |
| Iepakojuma augstums | 21 mm |
| Iepakojuma svars | 100 g |