Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Pamatne |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Materiāls | Plastmasa |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 605 mm |
| Dziļums | 75,5 mm |
| Augstums | 562 mm |
| Svars | 5,5 kg |