Ražotājs: Beko
Modelis: 7000240049
EAN: 8690842541797
Beko WUE 6612D BA. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 6 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 74 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1200 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 600 mm, Dziļums: 440 mm, Augstums: 840 mm. Energoefektivitātes klase: D
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Beko WUE6612DBA | €324.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iebūvēta displeja | |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju krāsa | Melns |
| Stīpas krāsa | Hroms |
| Trumuļa materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Durvju roktura krāsa | Melns |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 6 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1200 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 15 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 74 dB |
| Cikla ilgumu (maks.) | 197 min |
| Mazgāšanas programmas | Melns, Kokvilna, Ikdienas kopšana, Eco, Mix, Ātrā 14 min., Skalošana, Sports, Tvaiks, Sintētikai, Vilna |
| Izskalo Plus funkcija | |
| Aizsardzība no pārplūdes | |
| Fast+ funkcija | |
| Burzīšanās novēršanas funkcija | |
| Traipu noņemšanas opcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 64 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 43 L |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Pašattīrošs | |
| Trumuļa tīrīšana | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 440 mm |
| Augstums | 840 mm |
| Svars | 57 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 650 mm |
| Iepakojuma dziļums | 465 mm |
| Iepakojuma augstums | 880 mm |
| Iepakojuma svars | 58 kg |