Ražotājs: Beko
Modelis: WUE 8726 XST
EAN: 8690842568084
Beko WUE 8726 XST. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 8 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 72 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1400 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 600 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 845 mm. Energoefektivitātes klase: A
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
WASHING MASCHINE WUE8726XST BEKO WUE8726XST (8690842568084) | €425.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | Jā |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāna veids | LCD |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Durvju atvēršanas veids | Sānu atvere |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju krāsa | Balts |
| Durvju veids | Rūdītā stikla |
| Trumuļa veids | Aquawave |
| Trumuļa materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Skata lodziņš | Jā |
| Ūdens uzpildīšāna | Auksts |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 8 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1400 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 15 |
| Trokšņu emisijas klase | A |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 72 dB |
| Cikla ilgumu (maks.) | 218 min |
| Cikla laiks (ātrā programma) | 14 min |
| Mazgāšanas programmas | Kokvilna, Ikdienas kopšana, Smalks/zīds, Eco, Ar rokām/vilna, Higiēna / aizsardzība pret alerģiju, Džinss/džinsa auduma, Mix, Ātrs, Skalošana, Izgriešana / izspiešana, Sports, Tvaiks, Sintētikai |
| Aizsardzība no pārplūdes | Jā |
| Regulējams griešanās ātrums | Jā |
| Burzīšanās novēršanas funkcija | Jā |
| Regulējama temperatūra | Jā |
| Traipu noņemšanas opcija | Jā |
| Fast+ funkcija | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 47 kWh |
| Enerģijas patēriņš mazgājot | 0,47 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 46 L |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | Jā |
| Trumuļa tīrīšana | Jā |
| Atlikušais laiks norādi | Jā |
| LED programmas pakāpes indikators | Jā |
| Automātiskā noslēgšana | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 845 mm |
| Svars | 65 kg |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Beko tehnoloģijas (apģērbu kopšana) | OptiSense, ProSmart™ invertora motors |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 650 mm |
| Iepakojuma dziļums | 560 mm |
| Iepakojuma augstums | 880 mm |
| Iepakojuma svars | 66 kg |