Ražotājs: Bosch
Modelis: WGG154A10
EAN: 4242005343621
Bosch Serie 6 WGG154A10. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 10 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1400 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 598 mm, Dziļums: 588 mm, Augstums: 845 mm. Energoefektivitātes klase: A
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Durvju atvēršanas veids | Sānu atvere |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju krāsa | Melns |
| Auklas garums | 1,6 m |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 70 L |
| Sertifikācija | CE, VDE |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 10 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1400 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 71 dB |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| Cikla ilgumu (maks.) | 230 min |
| Mazgāšanas programmas | Auto, Krāsa, Kokvilna, Smalks/zīds, Eco, Mix, Ātrs, Skalošana, Sports, Sintētikai |
| Water Plus | |
| Aizsardzība no pārplūdes | |
| Regulējams griešanās ātrums | |
| Minimālais griešanās ātrums | 400 RPM |
| Slodzes līdzsvarošanas sistēma | |
| Putu kontroles sistēma | |
| AquaStop funkcija | |
| Apģērba gabalu pievienošanas (pauzes) funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 51 kWh |
| Enerģijas patēriņš mazgājot | 0,51 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 50 L |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,1 W |
| Savienotā slodze | 2300 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Trumuļa tīrīšana | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 588 mm |
| Augstums | 845 mm |
| Dziļums ar aizvērtām durvīm | 63,2 cm |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 104,9 cm |