Ražotājs: Bosch
Modelis: WAVH8KL9SN
EAN: 4242005172054
Bosch Serie 8 WAVH8KL9SN. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 9 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 71 dB, Trokšņa līmenis (pie mazgāšanas): 47 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1400 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 598 mm, Dziļums: 590 mm, Augstums: 848 mm. Energoefektivitātes klase: B
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Veļas mašīnas Bosch Washing machine Bosch WAVH8KL9SN - OReol.eu | €1109.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Displeja apgaismojums | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Gaismas krāsa | Sarkans, Balts |
| Durvju atvēršanas veids | Sānu atvere |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju krāsa | Sudrabs |
| Trumuļa veids | VarioDrum |
| Auklas garums | 2,1 m |
| Motora tips | Nematēts |
| Izdalītāja tvertnes veids | 3 joslu |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 65 L |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 9 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1400 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Trokšņu emisijas klase | A |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 71 dB |
| Trokšņa līmenis (pie mazgāšanas) | 47 dB |
| Atliktā starta taimeris | |
| Cikla ilgumu (maks.) | 220 min |
| Cikla laiks (ātrā programma) | 15 min |
| Mazgāšanas programmas | Auto, Kokvilna, Smalks/zīds, Ar rokām/vilna, Mix, Ātrs, Skalošana, Sports, Sintētikai |
| Puse slodzes | |
| Regulējams griešanās ātrums | |
| Minimālais griešanās ātrums | 400 RPM |
| Slodzes līdzsvarošanas sistēma | |
| Putu kontroles sistēma | |
| Atlikušais mitrums | 53 % |
| Apģērba gabalu pievienošanas (pauzes) funkcija | |
| AquaStop funkcija | |
| Wi-Fi kontrolējams | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 57 kWh |
| Enerģijas patēriņš mazgājot | 0,57 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 48 L |
| Savienotā slodze | 2300 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Pašattīrošs | |
| Trumuļa tīrīšana | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | |
| Tvertnes iekšējais apgaismojums | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 590 mm |
| Augstums | 848 mm |
| Svars | 73,8 kg |
| Dziļums ar aizvērtām durvīm | 63,2 cm |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 106,3 cm |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Bosch tehnoloģijas (apģērbu kopšana) | EcoSilence Drive™, Home Connect, VarioDrum, i-DOS |