Ražotājs: Bosch
Modelis: WAJ240L8SN
EAN: 4242005185948
Bosch WAJ240L8SN. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 8 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 76 dB, Trokšņa līmenis (pie mazgāšanas): 52 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1200 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 598 mm, Dziļums: 546 mm, Augstums: 848 mm. Energoefektivitātes klase: C
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Bosch WAJ240L8SN | €432.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Displeja apgaismojums | |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Durvju atvēršanas veids | Sānu atvere |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju krāsa | Balts |
| Durvju veids | Rūdītā stikla |
| Durvju atvēršanas leņķis | 140 ° |
| Auklas garums | 2,1 m |
| Skata lodziņš | |
| Ūdens uzpildīšāna | Auksts |
| Izdalītāja tvertnes veids | 3 joslu |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 55 L |
| Motora tips | Digitāls inverters |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 8 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1200 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 9 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 76 dB |
| Trokšņa līmenis (pie mazgāšanas) | 52 dB |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 12 h |
| Taimeris | |
| Cikla ilgumu (maks.) | 209 min |
| Cikla laiks (ātrā programma) | 15 min |
| Mazgāšanas programmas | Krāsa, Kokvilna 20 °C, Cottons 40°C, Kokvilna 60 °C, Kokvilna 90 °C, Smalks/zīds, Vienkārša uzturēšana, Mix, Ātrs, Quick 30°C, Balts, Vilna |
| Puse slodzes | |
| Aizsardzība no pārplūdes | |
| Regulējams griešanās ātrums | |
| Slodzes līdzsvarošanas sistēma | |
| Putu kontroles sistēma | |
| Regulējama temperatūra | |
| Apģērba gabalu pievienošanas (pauzes) funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 63 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 48 L |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,12 W |
| Enerģijas patēriņš (ieslēgts režīms) | 3,8 W |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Automātiska dozēšanas sistēma | |
| Aizsardzības no sprieguma pārslodzes | |
| Pašattīrošs | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| LED programmas pakāpes indikators | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 546 mm |
| Augstums | 848 mm |
| Svars | 68,5 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 95,6 cm |