Ražotājs: Candy
Modelis: 31011262
EAN: 8059019021447
Candy Aquamatic AQUA 1142DE/2-S. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 4 kg, Žāvēšanas kategorija: C, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 80 dB, Trokšņa līmenis (pie mazgāšanas): 56 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1100 RPM. Gada enerģijas patēriņš mazgāšanai: 141 kWh. Produkta krāsa: Balts. Platums: 510 mm, Dziļums: 440 mm, Augstums: 700 mm. Energoefektivitātes klase: F
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Durvju enģes | Labā puse |
| Durvju krāsa | Balts |
| Trumuļa materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Durvju roktura krāsa | Balts |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 28 L |
| Zemāk iebūvēšanas iespējamība (bez augšas) | |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 4 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1100 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | C |
| Mazgāšanas programmu skaits | 16 |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 80 dB |
| Trokšņa līmenis (pie mazgāšanas) | 56 dB |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| Cikla ilgumu (maks.) | 177 min |
| Mazgāšanas programmas | Blūze/krekls, Kokvilna, Eco, Ar rokām/vilna, Mix, Ātrs, Sports, Smalks/zīds |
| Puse slodzes | |
| Atlikušais mitrums | 60 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 69 kWh |
| Enerģijas patēriņš mazgājot | 0,77 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 35 L |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | A |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 510 mm |
| Dziļums | 440 mm |
| Augstums | 700 mm |
| Svars | 47 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 560 mm |
| Iepakojuma dziļums | 525 mm |
| Iepakojuma augstums | 750 mm |
| Iepakojuma svars | 49 kg |
| Papildus informācija | |
| Gada enerģijas patēriņš mazgāšanai | 141 kWh |