Ražotājs: Candy
Modelis: 31011176
EAN: 8059019018737
Candy Smart CS4 1262DE/2-S. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 6 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 79 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1200 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 600 mm, Dziļums: 430 mm, Augstums: 850 mm. Energoefektivitātes klase: D
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Candy CS4 1262DE/2-S | €288.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Iebūvēta displeja | |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju krāsa | Balts |
| Durvju roktura krāsa | Pelēks |
| Trumuļa materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 48 L |
| Skata lodziņš | |
| Sertifikācija | CE |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 6 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1200 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 16 |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 79 dB |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| Cikla ilgumu (maks.) | 198 min |
| Mazgāšanas programmas | Higiēna / aizsardzība pret alerģiju, Kokvilna, Eco, Ar rokām/vilna, Džinss/džinsa auduma, Mix, Ātrs, Sintētikai |
| Regulējams griešanās ātrums | |
| Regulējama temperatūra | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 65 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 40 L |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 65 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 650 mm |
| Iepakojuma dziļums | 480 mm |
| Iepakojuma augstums | 890 mm |
| Iepakojuma svars | 67 kg |