Ražotājs: Indesit
Modelis: MTWSE61252WKEE
EAN: 8050147587553
Indesit F158755. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 6 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 80 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1200 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 595 mm, Dziļums: 425 mm, Augstums: 850 mm. Energoefektivitātes klase: F
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Indesit MTWSE 61252 WK EE | €306.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iebūvēta displeja | |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju atvēršanas veids | Sānu atvere |
| Stīpas krāsa | Melns |
| Durvju krāsa | Melns |
| Auklas garums | 1,2 m |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 40 L |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 6 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1200 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 16 |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 80 dB |
| Atliktā starta taimeris | |
| Cikla ilgumu (maks.) | 186 min |
| Mazgāšanas programmas | Cottons 40°C, Kokvilna 60 °C, Smalks/zīds, Eco, Mix, Quick 30°C, Skalošana un izgriešana, Sintētikai, "Wave wash" tehnoloģija |
| Slodzes līdzsvarošanas sistēma | |
| Putu kontroles sistēma | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 78 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 42 L |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Savienotā slodze | 1850 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Pašattīrošs | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 595 mm |
| Dziļums | 425 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 60,5 kg |