Ražotājs: LG
Modelis: F2WN6S7S1
EAN: 8806098514069
LG F2WN6S7S1. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 7 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 75 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1200 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 600 mm, Dziļums: 455 mm, Augstums: 850 mm. Energoefektivitātes klase: E
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna LG F2WN6S7S1 | €486.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Displeja apgaismojums | Jā |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju veids | Rūdītā stikla |
| Durvju atvēršanas leņķis | 150 ° |
| Stīpas krāsa | Melns |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 7 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1200 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 14 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 75 dB |
| Atliktā starta taimeris | Jā |
| Taimeris | Jā |
| Cikla ilgumu (maks.) | 208 min |
| Mazgāšanas programmas | Kokvilna, Smalks/zīds, Higiēna / aizsardzība pret alerģiju, Mix, Priekšmazgāšana, Ātrā 14 min., Kluss, Ar griešanos, Sports, Tvaiks, Sintētikai, Vilna |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | Tiešās piedziņas pārveidotājs |
| Regulējama temperatūra | Jā |
| Maksimālā mazgāšanas temperatūra | 95 °C |
| Wi-Fi kontrolējams | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 79 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 45 L |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | Jā |
| Automātiskā diagnostika | Jā |
| TurboWash | Jā |
| Trumuļa tīrīšana | Jā |
| Atlikušais laiks norādi | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 455 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 64 kg |
| Durvju diametrs | 30 cm |
| Dziļums ar aizvērtām durvīm | 97,5 cm |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| LG tehnoloģijas (apģērbu kopšana) | Inverter Direct Drive Motor |