Ražotājs: Miele
Modelis: 11526810
EAN: 4002516342434
Miele WCA030 WPS Active. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 7 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 72 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1400 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 596 mm, Dziļums: 636 mm, Augstums: 850 mm. Energoefektivitātes klase: B
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Miele WCA030 WPS Active | €999.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | |
| Iebūvēta displeja | |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Durvju enģes | Labā puse |
| Durvju krāsa | Melns, Balts |
| Auklas garums | 2 m |
| Skata lodziņš | |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 7 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1400 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 12 |
| Trokšņu emisijas klase | A |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 72 dB |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| Cikla ilgumu (maks.) | 199 min |
| Mazgāšanas programmas | Auksts, Kokvilna, Vienkārša uzturēšana, Eco, Ar rokām/vilna, Intensīvā/āra, Džinss/džinsa auduma, Ātrs, Izgriešana / izspiešana, Smalks/zīds |
| Bez skalošanas | |
| Izskalot turiet | |
| Regulējams griešanās ātrums | |
| Minimālais griešanās ātrums | 600 RPM |
| Slodzes līdzsvarošanas sistēma | |
| Putu kontroles sistēma | |
| Regulējama temperatūra | |
| Maksimālā mazgāšanas temperatūra | 90 °C |
| AquaStop funkcija | |
| Apģērba gabalu pievienošanas (pauzes) funkcija | |
| Wi-Fi kontrolējams | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 51 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 45 L |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Pašattīrošs | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Kļūdas paziņojuma indikators | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 596 mm |
| Dziļums | 636 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 80 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 105,4 cm |