Ražotājs: Samsung
Modelis: WW90T504AAW/S2
EAN: 8806092656826
Samsung WW5100T. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 9 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 72 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1400 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 600 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 850 mm. Energoefektivitātes klase: A
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Iebūvēta displeja | |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju atvēršanas veids | Sānu atvere |
| Durvju krāsa | Melns |
| Auklas garums | 1,8 m |
| Skata lodziņš | |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 61 L |
| Motora tips | Digitāls inverters |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 9 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1400 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 14 |
| Trokšņu emisijas klase | A |
| Trokšņu līmenis | 72 dB |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 72 dB |
| Taimeris | |
| Cikla ilgumu (maks.) | 228 min |
| Mazgāšanas programmas | Higiēna / aizsardzība pret alerģiju, Bērnu aprūpe, Blūze/krekls, Auksts, Kokvilna, Vienkārša uzturēšana, Eco, Vilna, Intensīvā/āra, Džinss/džinsa auduma, Mix, Ātrs, Kluss, Sports, Tvaiks, Dvielis, Ierobežots laikā, Krāsa, Cloudy day, Skalošana un izgriešana, Smalks/zīds |
| Puse slodzes | |
| Izskalot turiet | |
| Skalošanas izvēļu skaits | 5 |
| Regulējams griešanās ātrums | |
| Minimālais griešanās ātrums | 400 RPM |
| Slodzes līdzsvarošanas sistēma | |
| Automātiska slodzes atpazīšana | |
| AquaStop funkcija | |
| Izvēlnes valodas | Vācu, Holandiešu, Angļu, Franču, Turku |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | |
| Regulējama temperatūra | |
| Maksimālā mazgāšanas temperatūra | 90 °C |
| Traipu noņemšanas opcija | |
| Atlikušais mitrums | 53,9 % |
| Artificial Intelligence kontrole | |
| Minimālais ūdens plūsmas spiediens | 50 kPa |
| Maksimālais ūdens plūsmas spiediens | 800 kPa |
| Wi-Fi kontrolējams | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 49 kWh |
| Enerģijas patēriņš mazgājot | 0,494 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 50 L |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Balss komandas | |
| Pašattīrošs mazgāšanas līdzekļa nodalījums | |
| Trumuļa tīrīšana | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| LED programmas pakāpes indikators | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 67 kg |
| Dziļums ar aizvērtām durvīm | 63,5 cm |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 107,2 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 670 mm |
| Iepakojuma dziļums | 660 mm |
| Iepakojuma augstums | 890 mm |
| Iepakojuma svars | 69 kg |