Ražotājs: Samsung
Modelis: WW80T534DAE/S7
EAN: 8806090604126
Samsung WW5300T. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 8 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Trokšņa līmenis (pie griešanās): 72 dB, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1400 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 600 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 850 mm. Energoefektivitātes klase: B
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Samsung WW80T534DAE/S7 | €477.00 |
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Samsung WW80T534DAE | €486.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Skata lodziņš | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 8 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1400 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Trokšņu emisijas klase | A |
| Trokšņa līmenis (pie griešanās) | 72 dB |
| Cikla ilgumu (maks.) | 218 min |
| Mazgāšanas programmas | Bērnu aprūpe, Cloudy day, Auksts, Krāsa, Kokvilna, Ikdienas kopšana, Smalks/zīds, Eco, Ar rokām/vilna, Higiēniska gaisa atsvaidzināšana, Intensīvā/āra, Džinss/džinsa auduma, Mix, Priekšmazgāšana, Ātrs, Skalošana, Kluss, Izgriešana / izspiešana, Sintētikai, Dvielis |
| Izskalo Plus funkcija | Jā |
| Wi-Fi kontrolējams | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 55 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 48 L |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | Jā |
| Pašattīrošs | Jā |
| Trumuļa tīrīšana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 67 kg |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Samsung tehnoloģijas (apģērbu kopšana) | BubbleSoak™, ecobubble™, Hygiene Steam |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 670 mm |
| Iepakojuma dziļums | 660 mm |
| Iepakojuma augstums | 890 mm |
| Iepakojuma svars | 69 kg |