Ražotājs: Samsung
Modelis: WW90T634DLE/S7
EAN: 8806090608001
Samsung WW90T634DLE. Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas. Tvertnes tilpums: 9 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1400 RPM. Gada enerģijas patēriņš mazgāšanai: 130 kWh, Gada ūdens patēriņš mazgāšanas: 9400 L. Produkta krāsa: Melns, Balts. Platums: 600 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 850 mm. Energoefektivitātes klase: A
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Samsung WW90T634DLE/S7 | €509.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Iebūvēta displeja | |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Durvju krāsa | Melns |
| Skata lodziņš | |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 9 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1400 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Trokšņu emisijas klase | A |
| Atliktā starta taimeris | |
| Cikla laiks (ātrā programma) | 59 min |
| Mazgāšanas programmas | Bērnu aprūpe, Blūze/krekls, Kokvilna, Vilna, Intensīvā/āra, Džinss/džinsa auduma, Mix, Ātrs, Kluss, Sports, Sintētikai, Smalks/zīds |
| Regulējams griešanās ātrums | |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | EcoBubble |
| AquaStop funkcija | |
| Regulējama temperatūra | |
| Apģērba gabalu pievienošanas (pauzes) funkcija | |
| Putu kontroles sistēma | |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | |
| Wi-Fi kontrolējams | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 49 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 50 L |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | A+++ |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Pašattīrošs | |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 67 kg |
| Papildus informācija | |
| Trokšņu līmenis | 72 dB |
| Gada ūdens patēriņš mazgāšanas | 9400 L |
| Gada enerģijas patēriņš mazgāšanai | 130 kWh |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 670 mm |
| Iepakojuma dziļums | 660 mm |
| Iepakojuma augstums | 890 mm |
| Iepakojuma svars | 69 kg |