Ražotājs: Whirlpool
Modelis: TDLRB 65242BS EU/N
EAN: 8003437046650
Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N. Iekraušanas tips: Ielādēšana no augšas. Tvertnes tilpums: 6,5 kg, Žāvēšanas kategorija: B, Maksimālais centrifūgas ātrums: 1200 RPM. Produkta krāsa: Balts. Platums: 400 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 900 mm. Energoefektivitātes klase: C
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no augšas |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iebūvēta displeja | |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Durvju atvēršanas veids | Atvēršana no augšanas |
| Durvju enģes | Augšup |
| Durvju krāsa | Balts |
| Reversīvas durvis | |
| Vannas materiāls | Plastmasa |
| Trumuļa materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 42 L |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 6,5 kg |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 1200 RPM |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Mazgāšanas programmu skaits | 14 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 74 dB |
| Atliktā starta taimeris | |
| Cikla ilgumu (maks.) | 200 min |
| Mazgāšanas programmas | Kokvilna, Eco, Intensīvā/āra, Džinss/džinsa auduma, Mix, Priekšmazgāšana, Ātrs, Rinse & spin, Sintētikai, Wave wash |
| Aizsardzība no pārplūdes | |
| Putu kontroles sistēma | |
| Regulējama temperatūra | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 57 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 44 L |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Filtra tīrīšanas indikators | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 400 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Svars | 56 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 450 mm |
| Iepakojuma dziļums | 700 mm |
| Iepakojuma augstums | 940 mm |
| Iepakojuma svars | 57 kg |