Ražotājs: Logitech
Modelis: 960-000963
EAN: 4055895508472
Logitech HD Webcam C270. Megapikseļi: 3 MP, Maksimālais video izšķirtspēju: 1280 x 720 pikseļi, Maksimālais kadru ātrums: 30 fps. Interfeiss: USB 2.0, Produkta krāsa: Melns, Uzstādīšanas tips: Uzspiežamais. Iepakojuma platums: 140 mm, Iepakojuma dziļums: 166 mm, Iepakojuma augstums: 52 mm. Iekļautā programmatūra: Logitech Vid HD Logitech RightLight. Minimālās sistēmas prasības: USB, Minimālais RAM: 512 MB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Logitech HD Webcam C270 verkkokamera 3 MP 1280 x 720 pikseliä USB 2.0 musta | €33.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Megapikseļi | 3 MP |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1280 x 720 pikseļi |
| Pilns HD | |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Foto funkcija | |
| Maksimālā attēla izšķirtspēja | 2048 x 1536 pikseļi |
| Auto fokuss | |
| Fokusa pielāgošana | Auto |
| Plug and Play | |
| Dizains | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Uzstādīšanas tips | Uzspiežamais |
| USB barošana | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Sistēmas prasības | |
| Minimālās sistēmas prasības | USB |
| Minimālais RAM | 512 MB |
| Interneta savienojums nepieciešams | |
| Papildus informācija | |
| Minimālais procesors | 1 GHz |
| Minimālā vieta uz cietā diska | 200 MB |
| USB nepieciešams | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP/Vista/7 |
| Kabeļa tips | USB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 166 mm |
| Iepakojuma augstums | 52 mm |
| Iepakojuma svars | 297,6 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 547 mm |
| Kastes garums (Master) | 337 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 153 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,55 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļautā programmatūra | Logitech Vid HD Logitech RightLight |