Ražotājs: Microsoft
Modelis: 5WH-00002
EAN: 0031111924886
Microsoft LifeCam Studio for Business. Maksimālais video izšķirtspēju: 1920 x 1080 pikseļi, Maksimālais kadru ātrums: 30 fps, Atbalstītie video režīmi: 1080p. Interfeiss: USB 2.0, Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Uzstādīšanas tips: Piestiprinājums/Statīvs. Platums: 45 mm, Dziļums: 60 mm, Augstums: 114 mm. Minimālais RAM: 1024 MB. Minimālais procesors: Intel Dual Core 1.6 GHz, Minimālā vieta uz cietā diska: 1536 MB, Frekvences diapazons: 100 Hz – 18 kHz
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft LifeCam Studio for Business webcam 1920 x 1080 pixels USB 2.0 Black,Silver | €88.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Pilns HD | |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Foto funkcija | |
| Maksimālā attēla izšķirtspēja | 2560 x 2048 pikseļi |
| Maksimālā iestarpinātā momentuzņēmuma izšķirtspēja | 5 MP |
| Auto fokuss | |
| Tālummaiņas spēja | |
| Digitālā tālummaiņa | 3 x |
| Sejas izsekošana | |
| Normālas fukusēšanas diapazons | 0.1 - 10 m |
| Diagonālais skata lauks | 75 ° |
| Dizains | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Uzstādīšanas tips | Piestiprinājums/Statīvs |
| Sensora tips | CMOS |
| USB barošana | |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| Papildus informācija | |
| Minimālais procesors | Intel Dual Core 1.6 GHz |
| Minimālā vieta uz cietā diska | 1536 MB |
| Frekvences diapazons | 100 Hz – 18 kHz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 65 % |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 80 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Sistēmas prasības | |
| Minimālais RAM | 1024 MB |
| Programmatūra | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 45 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 114 mm |
| Svars | 104 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85258900 |