Ražotājs: Sandberg
Modelis: 133-96
EAN: 5705730133961
Sandberg 133-96. Megapikseļi: 2 MP, Maksimālais video izšķirtspēju: 1920 x 1080 pikseļi, Kameras HD veids: Full HD. Interfeiss: USB 2.0, Produkta krāsa: Melns, Uzstādīšanas tips: Piestiprinājums/Statīvs. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10, Windows 7, Windows 8. Iepakojuma tips: Kaste, Iepakojuma platums: 120 mm, Iepakojuma dziļums: 70 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Megapikseļi | 2 MP |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Kameras HD veids | Full HD |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1920x1080@30fps |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Skata leņķis, horizontāli | 80 ° |
| Dizains | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Uzstādīšanas tips | Piestiprinājums/Statīvs |
| Lēcu materiāls | Stikls |
| Iebūvēta zibspuldze | |
| USB barošana | |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 70 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 300 g |
| Programmatūra | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |