| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.trajektorija.lt |
TOMY TOOMIES T-Rex ball collector E73254 /2 | €28.86 |
|
intop.lt |
TOMY stumdukas Pic & Push T-Rex, E73254 | €30.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 1 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 6 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Dzīvnieku tips | Dinozaurs |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Motorikas iemaņu trenēšana |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 200 g |
| Dziļums | 360 mm |
| Platums | 160 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma dziļums | 350 mm |
| Iepakojuma augstums | 260 mm |