Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: P502-006-RA
EAN: 0037332147059
Tripp Lite P502-006-RA. Kabeļa garums: 1,83 m, Savienotājs 1: VGA (D-Sub), Savienotājs 2: VGA (D-Sub). Iepakojuma platums: 177,8 mm, Iepakojuma dziļums: 12,7 mm, Iepakojuma augstums: 228,6 mm. Oriģinālās kastes platums: 355,6 mm, Kastes garums (Master): 25,4 mm, Oriģinālās kastes augstums: 431,8 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| Savienotājs 1 | VGA (D-Sub) |
| Savienotājs 2 | VGA (D-Sub) |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2048 x 1536 pikseļi |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Magnētiski aizsargāts | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332147056 |
| Oriģinālās kastes platums | 355,6 mm |
| Kastes garums (Master) | 25,4 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 431,8 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,91 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 177,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 230 g |