Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: P512-006
EAN: 0037332012364
Tripp Lite P512-006. Kabeļa garums: 1,83 m, Savienotājs 1: VGA (D-Sub), Savienotājs 2: VGA (D-Sub). Iepakojuma platums: 175,3 mm, Iepakojuma dziļums: 12,7 mm, Iepakojuma augstums: 215,9 mm. Oriģinālās kastes platums: 279,4 mm, Kastes garums (Master): 12,7 mm, Oriģinālās kastes augstums: 360,7 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| Savienotājs 1 | VGA (D-Sub) |
| Savienotājs 2 | VGA (D-Sub) |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA) |
| Maksimālā izšķirtspēja | 640 x 480 pikseļi |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Kabeļa materiāls | Varš |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332012361 |
| Oriģinālās kastes platums | 279,4 mm |
| Kastes garums (Master) | 12,7 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 360,7 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,32 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 175,3 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 215,9 mm |
| Iepakojuma svars | 150 g |