Ražotājs: AISENS
Modelis: A117-0451
EAN: 8436574705034
AISENS A117-0451. Kabeļa garums: 3 m, Savienotājs 1: DVI, Savienotājs 2: HDMI Type A (Standard). Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 210 mm, Iepakojuma dziļums: 180 mm. Oriģinālās kastes platums: 300 mm, Kastes garums (Master): 460 mm, Oriģinālās kastes augstums: 280 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A117-0451 câble vidéo et adaptateur 3 m DVI HDMI Type A (Standard) Noir | €7.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Savienotājs 1 | DVI |
| Savienotājs 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5,1 Gbit/s |
| Kabeļa materiāls | Bezskābekļa varš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Magnētiski aizsargāts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 182 g |
| Vienības apjoms | 378 cm³ |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Kastes svars (Master) | 10,9 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 38640 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 60 pcs |