Ražotājs: AISENS
Modelis: A125-0138
EAN: 8436574701371
AISENS A125-0138. Kabeļa garums: 0,15 m, Savienotājs 1: Mini DisplayPort, Savienotājs 2: HDMI. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 210 mm, Iepakojuma dziļums: 5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A125-0138 video kabeļu aksesuārs 0,15 m Mini DisplayPort HDMI Balts | €13.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | Mini DisplayPort |
| Savienotājs 2 | HDMI |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Produkta krāsa | Balts |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 5 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 31 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |