Ražotājs: CLUB3D
Modelis: CAC-1130
EAN: 0841615101672
CLUB3D cac-1130. Kabeļa garums: 0,6 m, Savienotājs 1: MiniDP/USB-A, Savienotājs 2: DVI-D. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Svars: 109 g, Platums: 83 mm, Dziļums: 61 mm. Iepakojuma platums: 145 mm, Iepakojuma dziļums: 145 mm, Iepakojuma augstums: 45 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
CLUB3D MiniDisplayPort 1.2a to Dual Link DVI-D Active Adapter | €64.99 |
|
www.ox.ee |
Club 3D CLUB3D MiniDisplayPort 1.2a to Dual Link DVI-D Active Adapter | €97.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,6 m |
| Savienotājs 1 | MiniDP/USB-A |
| Savienotājs 2 | DVI-D |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| DisplayPort versija | 1.1 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsu dziļums | 24 bit |
| Sertifikācija | CE, FCC, CE EMI |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 109 g |
| Platums | 83 mm |
| Dziļums | 61 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 145 mm |
| Iepakojuma dziļums | 145 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma svars | 173 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |