Ražotājs: Lindy
Modelis: 43341
EAN: 4002888433419
Lindy 43341. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB Veids-C, Savienotājs 2: DisplayPort. Ilgtspējas sertifikāti: CE, REACH, RoHS. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Polietilēna maiss
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB Veids-C |
| Savienotājs 2 | DisplayPort |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Jaudas avots | USB |
| Atbalsta HDR | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 32,4 Gbit/s |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Liekuma rādiuss (min.) | 2,55 cm |
| Kabeļa materiāls | Varš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Nominālais pastiprinājums | 0.1MHz-6MHz |
| Vājinājums (maks.) | 6MHz |
| Chipset | VL100 |
| Jakas materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| Konektora korpusa materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Kontakta materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 34 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 80 °C |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, REACH, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |