Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.16.0205
EAN: 8433281012844
Nanocable 10.16.0205. Kabeļa garums: 0,2 m, Savienotājs 1: HDMI + USB Type-A, Savienotājs 2: DisplayPort. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 180 mm, Iepakojuma dziļums: 20 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,2 m |
| Savienotājs 1 | HDMI + USB Type-A |
| Savienotājs 2 | DisplayPort |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jaudas avots | USB |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDCP | |
| HDCP versija | 2.2 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 4096 x 2160 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 135 mm |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Iepakojuma svars | 54 g |