Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.16.2008-BK
EAN: 8433281008014
Nanocable 10.16.2008-BK. Kabeļa garums: 0,1 m, Atbalstītie video režīmi: 1080p, Produkta krāsa: Melns. Iepakojuma platums: 120 mm, Iepakojuma dziļums: 15 mm, Iepakojuma augstums: 160 mm. Kastes svars (Master): 15 kg, Galvenās kārbas tilpums: 414 cm³, Daudzums Master kastē: 200 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.16.2008-BK video kabeļu aksesuārs 0,1 m Melns | €11.74 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,1 m |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 75 g |
| Vienības apjoms | 207 cm³ |
| Loģistiskie dati | |
| Kastes svars (Master) | 15 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 414 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |