Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.16.4301-BK
EAN: 8433281008120
Nanocable 10.16.4301-BK. Kabeļa garums: 0,1 m, Savienotājs 1: USB Veids-C, Savienotājs 2: VGA (D-Sub)+ HDMI + DVI. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 180 mm, Iepakojuma dziļums: 15 mm. Daudzums uz paletes: 150 pcs, Kastes svars (Master): 11 kg, Galvenās kārbas tilpums: 33600 cm³. Kabeļa krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,1 m |
| Savienotājs 1 | USB Veids-C |
| Savienotājs 2 | VGA (D-Sub)+ HDMI + DVI |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 3072 pikseļi |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Iepakojuma svars | 71 g |
| Vienības apjoms | 224 cm³ |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 150 pcs |
| Kastes svars (Master) | 11 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 33600 cm³ |