| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
RAPOO Adapter USB-C UCA-1004 USB-C to HDMI Adapter | €30.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | USB Veids-C |
| Savienotājs 2 | HDMI |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| HDMI versija | 2.0 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Joslas platums | 18000 MB/s |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 22 g |
| Platums | 55 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 10 mm |