Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | USB Veids-C |
| Savienotājs 2 | DisplayPort |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Joslas platums | 21600 MB/s |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 16 g |
| Platums | 47 mm |
| Dziļums | 26 mm |
| Augstums | 12 mm |