Ražotājs: Sandberg
Modelis: 508-44
EAN: 1042015030442
Sandberg Adapter Mini DisplayPort>VGA. Savienotājs 1: Mini DisplayPort, Savienotājs 2: VGA (D-Sub), Konektora 1 tips: Vīrišķais. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Svars: 29 g, Platums: 170 mm, Dziļums: 45 mm. Iepakojuma platums: 77 mm, Iepakojuma dziļums: 18 mm, Iepakojuma augstums: 193 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Sandberg Adapter Mini DisplayPort>VGA | €42.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs 1 | Mini DisplayPort |
| Savienotājs 2 | VGA (D-Sub) |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 29 g |
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 77 mm |
| Iepakojuma dziļums | 18 mm |
| Iepakojuma augstums | 193 mm |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Iepakojuma svars | 62 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |