Ražotājs: StarTech.com
Modelis: MDP2DVIMM6W
EAN: 0065030851497
StarTech.com MDP2DVIMM6W. Kabeļa garums: 1,8 m, Savienotājs 1: mini DisplayPort, Savienotājs 2: DVI-D. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Svars: 100 g, Platums: 40 mm, Dziļums: 1800 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 160 mm, Iepakojuma dziļums: 240 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Savienotājs 1 | Mini DisplayPort |
| Savienotājs 2 | DVI-D |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Produkta krāsa | Balts |
| Chipset | NXP - 3361 |
| Plug and Play | Jā |
| Pārveidotāja veids | Pasīvais video pārveidotājs |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 20 mm |
| Iepakojuma svars | 125 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 100 g |
| Platums | 40 mm |
| Dziļums | 1800 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 40 - 85 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |