Ražotājs: Techly
Modelis: IADAP DP-COMBOF2
EAN: 8057685309845
Techly IADAP DP-COMBOF2. Kabeļa garums: 0,15 m, Savienotājs 1: DisplayPort, Savienotājs 2: HDMI / DVI / VGA. Ilgtspējas sertifikāti: CE, RoHS. Svars: 53 g, Platums: 45 mm, Dziļums: 85 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
25n.de |
Techly Videokonverter - DisplayPort - DVI, HDMI, VGA | Techly | IADAP-DP-COMBOF2 | 8057685309845 | €25.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | DisplayPort |
| Savienotājs 2 | HDMI / DVI / VGA |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| HDCP | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5,4 Gbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 53 g |
| Platums | 45 mm |
| Dziļums | 85 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |