Ražotājs: Techly
Modelis: IDATA HDMI-VGA3
EAN: 8057685301665
Techly IDATA HDMI-VGA3. Konektora 1 tips: Vīrišķais, Konektora 2 tips: Sieviešu, Joslas platums: 165 MHz. Ilgtspējas sertifikāti: CE, RoHS. Svars: 133 g, Platums: 80 mm, Dziļums: 55 mm. Atbalstītās izšķirtspējas: 640 x 480, 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 720, 1280 x 768, 1280 x 960
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| HDCP | |
| Joslas platums | 165 MHz |
| 3D saderība | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 133 g |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 80 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Papildus informācija | |
| Atbalstītās izšķirtspējas | 640 x 480, 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 720, 1280 x 768, 1280 x 960 |