| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 MINI DP TO HDMI 1.4 CABLE 2M MINI DP TO HDMI CABLE 21.6GB 4K | €10.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | Mini DisplayPort |
| Savienotājs 2 | HDMI |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Varš |
| Produkta krāsa | Melns |
| AWG vada izmērs | 32 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 70 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 5 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |