Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV06P1-M0NA00
EAN: 0738878295722
ASUS 90YV06P1-M0NA00. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GT 730, Procesora takts frekvence: 902 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 1 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR3, Atmiņas kopne: 64 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi. Interfeisa tips: PCI Express 2.0. Dzesēšanas tips: Pasīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.kwon.si |
ASUS Geforce GT 730 1GB GDDR3 PCI-E Silent Low Profile (GT730-SL-1GD3-BRK) grafična kartica | €59.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Pasīvs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GT 730 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 384 |
| Procesora takts frekvence | 902 MHz |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 1 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR3 |
| Atmiņas kopne | 64 bit |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 2.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| HDCP | |
| NVIDIA GameWorks VR | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 75 W |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 69 mm |
| Platums | 137 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļautā programmatūra | ASUS GPU Tweak & Driver |