Ražotājs: ASUS
Modelis: 90SKC000-M5NAN0
EAN: 4711081243298
ASUS A4000. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: RTX A4000. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 16 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.07, OpenGL versija: 4.68. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ASUS A4000 NVIDIA RTX A4000 16 Go GDDR6 | €1209.00 |
|
www.pc21.fr |
ASUS A4000 NVIDIA RTX A4000 16 GB GDDR6 | €1351.03 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Slotu skaits | 1 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | RTX A4000 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 6144 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 448 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| DisplayPorts daudzums | 4 |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12.07 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.17 |
| OpenGL versija | 4.68 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 140 W |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 111,8 mm |
| Platums | 241,3 mm |