Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0DT4-M0NA00
EAN: 4718017608756
ASUS Dual -GTX1660S-O6G-MINI. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1660 SUPER, Procesora takts frekvence: 1530 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 6 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 192 bit, Atmiņas taktātrums: 14000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Iluminācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Procesora takts frekvence | 1530 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1830 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 1860 MHz |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 6 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 192 bit |
| Atmiņas taktātrums | 14000 MHz |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 14 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 450 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 197 mm |
| Augstums | 39 mm |
| Dziļums | 197 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |