Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0GB7-M0NA00
EAN: 0195553987509
ASUS DUAL-RTX3060-O8G-WHITE ir efektīva videokarte, kas būs lielisks papildinājums jebkurai spēļu vai produktivitātes uzstādījumam. Tā izmanto NVIDIA GeForce RTX 3060 grafikas procesoru, kas nodrošina maksimālu izšķirtspēju līdz pat 7680 x 4320 pikseļiem, piedāvājot skaidrus un skaidrus vizuālos efektus jebkuram uzdevumam. Ar 8 GB GDDR6 diskretās grafikas kartes atmiņu un 128 bitu atmiņas savienojuma jūs varat baudīt bezradīgu spēļu pieredzi. Kartei ir divas HDMI pieslēgvietas un trīs DisplayPort pieslēgvietas daudzu displeju variantiem.
ASUS DUAL-RTX3060-O8G-WHITE ir uzpildīts ar NVIDIA CUDA tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu veiktspēju. Grafiskās procesoru ģimene ir NVIDIA, un tā piedāvā OpenGL versiju 4.6. Šīs kartes dzesēšanas sistēma apvieno ASUS Axial-tech dzesēšanas tehnoloģiju ar diviem ventilatoriem, nodrošinot, ka jūsu sistēma paliek vēsā un klusā pat pēc intensīva datu apstrādes.
ASUS DUAL-RTX3060-O8G-WHITE modernais dizains apvieno melno krāsu, kas harmoniski iederas jebkurā sistēmā. Karte sver 546 g, un tās izmēri ir 38 mm x 200 mm x 123 mm. Minimālais sistēmas barošanas avots ir 650 W, un tai ir viens 8-polu papildu strāvas savienotājs.
Savukārt, iepakojumā ASUS DUAL-RTX3060-O8G-WHITE tiek piedāvāts kastes veidā, kas sver 898 g ar izmēriem 220 mm x 55 mm x 303 mm. Karte atbalsta PCI Express 4.0 interfeisa tipu, HDMI versiju 2.1 un DisplayPort versiju 1.4a. Kartei ir arī HDCP saderība, ar atbalstu HDCP versijai 2.3.
Kopumā ASUS DUAL-RTX3060-O8G-WHITE videokarte ir iespaidīgs izvēle ikvienam, kas vēlas izcilas grafikas veiktspēju. Tās augstās funkcijas, lieliskā dzesēšanas tehnoloģija un sapludināšanas atbalsta jaunākās funkcijas padara to par ideālu papildinājumu jebkurai uzstādījumā.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Videokarte Asus Nvidia GeForce RTX 3060 White OC 8GB | €333.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3060 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 3584 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1837 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1867 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 15 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| HDCP versija | 2.3 |
| Dual Link DVI | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 546 g |
| Dziļums | 123 mm |
| Platums | 200 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 650 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 303 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 55 mm |
| Iepakojuma svars | 898 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |