Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0IP3-M0NA00
EAN: 4711081994480
ASUS Dual -RTX3060TI-8GD6X-WHITE. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3060 Ti. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Dual -Rtx3060Ti-8Gd6X-White Nvidia Geforce Rtx 3060 Ti 8 Gb Gddr6X | €469.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3060 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 4864 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1665 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1695 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 19 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| HDCP versija | 2.3 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA Ansel | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 620 g |
| Dziļums | 120 mm |
| Platums | 230 mm |
| Augstums | 42 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 368 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 68 mm |
| Iepakojuma svars | 1,1 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |