Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0DC1-M0NA00
EAN: 4718017475426
ASUS Dual -RX5700-O8G-EVO. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 5700, Procesora takts frekvence: 1515 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.1, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori, Gaismas krāsa: Multi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS Dual -RX5700-O8G-EVO AMD Radeon RX 5700 8 GB GDDR6 | €499.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2,7 |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 5700 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| Procesora takts frekvence | 1515 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1750 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 1565 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1750 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | CrossFire |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 6 |
| Straumēšanas procesori | 2304 |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 14 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.1 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 600 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Draiveri iekļauti | |
| Iekļautā programmatūra | ASUS GPU Tweak II & Driver |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 51 mm |
| Platums | 132 mm |
| Dziļums | 271 mm |